Co jest najistotniejsze w tworzeniu stron

Czy projektowanie stron internetowych to nadal intratne zajęcie? Dziś, gdy w internecie jest bardzo wiele bezpłatnych silników i grafik stron, kiedy za niewielkie pieniądze możemy kupić niezbędne zdjęcie, gdy tak w zasadzie każdy we własnym zakresie może zrobić swoją stronę w internecie. Odpowiedź na tak postawione pytanie jest jedna – oczywiście, że tak.

Strona to nie tylko wygląd

strona internetowa

Źródło: http://www.sxc.hu/

Projektowanie stron internetowych to nie tylko wykonanie układu grafiki i dorzucenie jej do silnika. Mogłoby się wydawać, że przecież tak naprawdę nic ponad to nie ma tam do zaprojektowania. A to błąd. Każda porządna firma, trudniąca się tworzeniem stron rozpoczyna od badań. Przede wszystkim należy ustalić do kogo strona będzie przeznaczona. Istotna jest płeć, wiek, czasem status materialny, być może zawodowy. Wszystko zależne jest od tego jakiego rodzaju to strona.

Przede wszystkim użyteczność

Niezwykle istotnym czynnikiem jest użyteczność strony. Zazwyczaj robi się na początku kilka projektów, po czym testuje na reprezentantach grupy docelowej funkcjonalność strony.

Zaintrygował Cię prezentowany wpis? Jeżeli tak, to bez wahania kliknij też ten odnośnik. Pokrewne informacje znajdziesz również tutaj rozwiązania chmurowe.

Tak właściwie nie da się opisać sztywnego wzoru. Wszystko dobrze jest jest sprawdzić przeprowadzając badania, choćby fokusowe. Jeżeli chcemy żeby strona idealnie odpowiadała wymaganiom użytkowników, a przy tym spełniała nasze wymogi, dobrze jest zatrudnić osobę zajmującą się growth hackingiem. Nazwa może budzić niepokój, ale to nic strasznego. Growth hacker ma za zadanie za pomocą wprowadzania niewielkich zmian na stronie ustalić, jaki wariant najlepiej zdaje egzamin, który prowadzi do zwiększenia liczby użytkowników, wzrostu sprzedaży w sklepie internetowym itp.

Kiedy zsumujemy wszystkie te elementy, okazuje się, że tworzenie stron (jak np. na widać po 404design) wymaga poczucia estetyki, ogromnej wiedzy technicznej, orientowania się w trendach i technologiach oraz mnóstwa innych. Kiedy zatem decydujemy się na posiadanie strony internetowej wyszukajmy dobrą firmę, której możemy zlecić wymyślenie jej. Nie zapominajmy czego musimy wymagać.

Niezbędny będzie Ci link do serwisu (http://www.c-l.pl/kategoria-produktu/materialy-rdzeniowe/przekladki-pp/)? Nie obawiaj się. W naszym następnym poście wyszukasz to, czego Ci trzeba. Zapraszamy!

Strona to nie tylko grafika i silnik. To długie dni pracy, które poprzedzają samo złożenie projektu w całość.

, , ,

Related posts

Latest posts

Jakimi sposobami można niedrogo wykończyć swój dom, co mieć na uwadze przy zakupach materiałów wykończeniowych.

Wiele osób wykańczając swój dom czy mieszkanie planuje to zrobić w miarę możliwości tanio, a jednocześnie na tyle dobrze, żeby jednak pewne rzeczy mogły wytrzymać więcej niż pół roku. Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, bo powszechnie panuje przekonanie, że wysoka jakość będzie szła w parze z większymi cenami, i odwrotnie, jeżeli coś nie będzie dużo kosztować, to nie może być dobre.

Odpowiedni sprzęt jest świetny, lecz musimy mieć do niego dodatkowo pozostałe akcesoria

Przeważnie jest tak, iż skupiamy swoją uwagę głównie na tym, by nabyć jak najcudowniejszy sprzęt, tak aby sprawdził się on nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Nie mniej warto pamiętać również o tym, że każdy z tych sprzętów ma jeszcze dodatkowe akcesoria, które poprawiają jego działanie oraz sprawiają, że to co ma on nam do zaoferowania w standardzie jest jeszcze wspanialsze.

E-papierosy towarem luksusowym?

Obecnie nie jest już problematyczne, by zakupić e-papierosy w niskiej cenie. Bez trudu można wyszukać wśród ofert rozmaite sprzęty do palenia, które posiadają wszystkie atesty i ponadto należą do tańszych. Jakość, jaką mogą proponować e-papierosy, jest szczególnie znacząca przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Jeśli chodzi o e papieros sklep klasyczny, posiadający w ofercie tego typu urządzenia nowej generacji, może zrealizować zamówienie na specjalne życzenie klienta.

Kwiaty na każdą okazje

Bukiet świeżych kwiatów rozwesela i poprawia nastrój i przy okazji dodaje energii domownikom. Kwiaty przede wszystkim dostajemy przy okazji, ale też od czasu do czasu same idziemy po nie do sklepu. Idealnie mieć mały kwiatowy ogórek, ale mieszkając w centrum aglomeracji jak kwiaciarnia Wrocław jest jedynym miejscem, w którym da się nabyć kwiaty.

Nowe sposoby na pokazanie sztuki, przez tworzenie zdjęć z powietrza

Fotografia to swojego typu sztuka, jaka aktualnie pozyskała nadzwyczaj na popularności. Jest to w najwyższej mierze podyktowane tym, iż artyści poszukują stale to nowszych metod na wyrażenie swojej wizji sztuki. Szukają innych sposobów wyrażania sztuki, gdyż w aktualnych metodach wynaleziono już niespełna wszystko.

Podzespoły na wysokim poziomie

Dostarczane na rynek przez lubianych producentów podzespoły robione są w taki sposób, aby spełnić bieżące oczekiwania konsumentów. Pragną oni wybierać tylko polecane opcje, które pochodzą od działających z sukcesami od dawna producentów. Jest to najważniejsze kryterium, którym kierują się eksperci podczas decydowania się na zakupdanego modelu podzespołu.