Co jest najistotniejsze w tworzeniu stron

Czy projektowanie stron internetowych to nadal intratne zajęcie? Dziś, gdy w internecie jest bardzo wiele bezpłatnych silników i grafik stron, kiedy za niewielkie pieniądze możemy kupić niezbędne zdjęcie, gdy tak w zasadzie każdy we własnym zakresie może zrobić swoją stronę w internecie. Odpowiedź na tak postawione pytanie jest jedna – oczywiście, że tak.

Strona to nie tylko wygląd

strona internetowa

Źródło: http://www.sxc.hu/

Projektowanie stron internetowych to nie tylko wykonanie układu grafiki i dorzucenie jej do silnika. Mogłoby się wydawać, że przecież tak naprawdę nic ponad to nie ma tam do zaprojektowania. A to błąd. Każda porządna firma, trudniąca się tworzeniem stron rozpoczyna od badań. Przede wszystkim należy ustalić do kogo strona będzie przeznaczona. Istotna jest płeć, wiek, czasem status materialny, być może zawodowy. Wszystko zależne jest od tego jakiego rodzaju to strona.

Przede wszystkim użyteczność

Niezwykle istotnym czynnikiem jest użyteczność strony. Zazwyczaj robi się na początku kilka projektów, po czym testuje na reprezentantach grupy docelowej funkcjonalność strony.

Zaintrygował Cię prezentowany wpis? Jeżeli tak, to bez wahania kliknij też ten odnośnik. Pokrewne informacje znajdziesz również tutaj rozwiązania chmurowe.

Tak właściwie nie da się opisać sztywnego wzoru. Wszystko dobrze jest jest sprawdzić przeprowadzając badania, choćby fokusowe. Jeżeli chcemy żeby strona idealnie odpowiadała wymaganiom użytkowników, a przy tym spełniała nasze wymogi, dobrze jest zatrudnić osobę zajmującą się growth hackingiem. Nazwa może budzić niepokój, ale to nic strasznego. Growth hacker ma za zadanie za pomocą wprowadzania niewielkich zmian na stronie ustalić, jaki wariant najlepiej zdaje egzamin, który prowadzi do zwiększenia liczby użytkowników, wzrostu sprzedaży w sklepie internetowym itp.

Kiedy zsumujemy wszystkie te elementy, okazuje się, że tworzenie stron (jak np. na widać po 404design) wymaga poczucia estetyki, ogromnej wiedzy technicznej, orientowania się w trendach i technologiach oraz mnóstwa innych. Kiedy zatem decydujemy się na posiadanie strony internetowej wyszukajmy dobrą firmę, której możemy zlecić wymyślenie jej. Nie zapominajmy czego musimy wymagać.

Niezbędny będzie Ci link do serwisu (http://www.c-l.pl/kategoria-produktu/materialy-rdzeniowe/przekladki-pp/)? Nie obawiaj się. W naszym następnym poście wyszukasz to, czego Ci trzeba. Zapraszamy!

Strona to nie tylko grafika i silnik. To długie dni pracy, które poprzedzają samo złożenie projektu w całość.

, , ,

Related posts

Latest posts

Kilka potrzebnych informacji na temat sprzętu fotograficznego, jak wybrać obiektyw do swojego aparatu.

Obecnie na rynku aparatów fotograficznych popularne są dwie odmiany urządzeń. Pierwszym z nich są typowe kompakty, sprzedawane w ogromnej ilości modeli. Da się zakupić malutki, wchodzący do każdej torebki aparacik, a można również zaawansowany model mający potężny zoom. Cechą charakterystyczną tych aparatów jest pełna bryła, nie będzie można możliwości ich rozbudowy i zmiany jakiś części.

Jaki obiektyw wybrać na lato?

Zakup dobrego obiektywu nie bywa zwyczajowo sprawą banalną. W nowym tysiącleciu ilość możliwości i ofert jest w stanie niemal przyprawić o ból głowy. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej ze sprawami technicznymi aparatu i poznać, co to znaczy wspaniały obiektyw. Należy przy tym kierować się opiniami tylko cenionych i doświadczonych specjalistów. Wymarzony obiektyw to taki, który bez względu na wszelkie sytuacje pozwala uchwycić na zdjęciu naprawdę istotne moment z każdych wakacji.

Zdjęcia to niezwykła pamiątka z wypoczynku w Zakopanem, wyprawie po Meksyku bądź chociażby z urodzin

Okazji ku temu by zrobić zdjęcie nie brakuje. Każdego dnia miłośnikowi fotografii wpadają setki fotograficznych pomysłów. Wszystko dobrze, ale zapamiętajmy jedno: wyłącznie powyżej przeciętnej aparaty cyfrowe istotnie mogą robić fotografie, które są ciekawe, godne wywołania. Bardzo dobra marka to bez wątpienia nikon d5100 18 105 mm - można śmiało powiedzieć, że akurat na rynku cyfrówek to akurat Nikony są pod prawie każdym względem najwspanialsze. Choć wiadomo, iż opinia odnośnie Nikonów jest wyłącznie czysto subiektywna, nic obiektywnego.

Jakie z drukarek są obecnie warte zakupu?

Nie da się zataić faktu, że informatyka jest teraz jedną z w największym stopniu liczących się dziedzin naszego życia powszedniego. Jej wdrożenie jest dla nas zwłaszcza szerokie, skutkiem tego też obligatoryjnie każdy z nas musiał przyswoić sobie zręczności informatyczne. Na początku rzecz jasna wymagało to od nas przeznaczenia pewnej ilości wolnego czasu, niemniej wprawdzie oszczędność czasu, która jest związana z tym procederem była dla nas niepomiernie atrakcyjna.

Co należy wiedzieć na temat płaskich telewizorów

Obecnie miłośnicy kina często preferują własny salon, niż sale w kinie. Mogą wtedy komfortowo, z dobranymi przez siebie osobami zasiąść przed odbiornikiem i nie martwić się chrupaniem pop-cornu, czy szelestem opakowań po czekoladzie.