Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhost/artvenus.pl/includes/menu.inc).

Zestawy produktów firmy Tefal

  • Posted on: 21 January 2021
  • By: addmean
Gotowanie jest sztuką. Aby gotować smacznie i zdrowo, nie starczą oryginalne przepisy i najlepsze jakościowo surowce. Chcąc sprawić, aby praca w kuchni stała się przyjemna, warto się zaopatrzyć w dobry jakościowo sprzęt kuchenny. Obecnie na rynku jest w czym wybierać.

Od wielu lat panują firmy z długoletnim doświadczeniem, co pozwala im sprzedawać wyroby odpowiedniej jakości. Bez wątpienia wśród liderów kuchennych produktów znajduje się marka Tefal.

Zarówno same naczynia, jak i drobne urządzenia AGD nie mają równych sobie w tym segmencie cenowym. Szczególnie warte polecenia są zestawy naczyń kuchennych, które pozwalają w kompleksowy sposób podejść do sztuki przyrządzania posiłków. W sprzedaży dostępny jest na przykład Tefal Classy Chef Zestaw garnków 10 el C778S154. To komplet który się składa z rondla 1,5l o szerokości 16cm oraz 4 naczyń, o średnicy odpowiednio: 18cm, 20cm i 24cm oraz wysokiego garnka ze średnicą 22cm. Do każdego z nich są dobrane pokrywki. Kompletny zestaw zrobiono z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej o grubym dnie, które jest przystosowane również do użytku na elektrycznych kuchenkach.

Zaloguj się do naszego serwisu i kontynuuj wyszukiwanie (https://reset2.pl/oprogramowanie-dla-firm-budowlanych) zajmujących tekstów. Opublikowaliśmy ich tam dużo i wszystkie opracowaliśmy z myślą o Was.

Zestaw o nazwie Tefal Classy Chef Zestaw naczyń 14 cz C778S154 C7786454 C7790654 C7790454 zawiera praktycznie wszystkie wymienione wyżej elementy, a dodatkowo poszerzony został o większy garnek z pokrywką oraz dwie patelnie. Tu również wszystkie elementy są przeznaczone do użytku na płytach indukcyjnych.

Seria Ingenio od kilku lat ma wielu zadowolonych nabywców, zatem warto przyglądnąć się zestawowi Tefal ingenio zestaw garnków 9 cz. L5279572 () albo trochę większemu . Pierwszy zestaw posiada patelnię ze średnicą 24cm oraz dwa garnki, o średnicy 18 i 24cm. Poza tym do dyspozycji mamy dwie przykrywki, z plastiku o średnicy osiemnastu cm i szklaną mającą średnicę 24cm, a także zestaw rączek i uchwytów do naczyń. Drugi zestaw oferuje dużo bogatszy wybór, m.in.

Sprawdź bez zwłoki wpis spod linku (http://www.shoplet.pl/13-komputery-stacjonarne), gdyż prawdopodobnie zaskoczy Cię to, jak bardzo ciekawe materiały tam są opublikowane!

dodatkowe dwie przykrywki i patelnie oraz jeden większy garnek oraz kilka tarek, ochraniacz na palce, adapter na garnki i chochlę.