Czym charakteryzują się nowiutkie i niezwykle ciekawe domy na wrocławskim Psim Polu na osiedlu o nazwie Olimpia Port?

Wrocław to piękne wielowiekowe miasto, które figuruje w atlasach niemalże od początków istnienia państwa ojczystego. Kiedyś było nazywane jako miasto stu mostów, choć przed II-gą wojną św. było ich ponad trzysta.

Stary Rynek, bardzo popularne wrocławskie ZOO, Panorama Racławicka, czy piękne wrocławskie laski to jedynie kilka z pretekstów, dla których warto zamieszkać we Wrocławiu.
olimpia port

Autor: Andrew Magill
Źródło: http://www.flickr.com
A gdzie dobitnie? Najlepiej na nowo oddanym do użytku blokowisku pod nazwą Olimpia Port, jakie usytuowane jest w dzielnicy Swojczycach. To niezwykle piękna okolica, gdyż znajduje się tylko kilka minut drogi od serca Wrocławia.

Emocjonuje Cię opisywana tematyka? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury (https://a-pro.pl/sklep-elektryczny/) pokrewnego wpisu – on również jest warty zainteresowania.

Sama lokata mieszkaniowa pod nazwą Olimpia Port to wykonana w drugiej połowie 2016 r. i jest złożona z 13 cztero albo 5 poziomowych budynków. Te z kolei zawierają dokładnie 352 śliczne lokale, z jakich rozlega się piękny widok na Odrę. Warto także dodać, że wszelakie budynki w kompleksie Olimpia Port posiadają poziomy piwniczne. W nich także zaplanowano miejsca parkingowe dla lokatorów Olimpia Port.

Osiedle Olimpia Port to idealne miejsce do zamieszkania ze swoją familią, ponieważ kupując jedno z proponowanych lokali, klient otrzymuje nie wyłącznie kilka ścian, lecz bardzo komfortowy punkt w bardzo właściwej lokacji. W okolicy są przedszkola, markety i inne punkciki użyteczności miejskiej. Nie ma również najmniejszego problemu z połączeniami komunikacyjnymi z pozostałymi częściami Wrocławia.

Do Olimpia Port dojeżdża parę kluczowych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Sympatycy uprawiania sportu również znajdą tu nie lada atrakcję – jest to Ślęza. W pobliżu mieści się także klub rowerowy.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Jakimi sposobami można niedrogo wykończyć swój dom, co mieć na uwadze przy zakupach materiałów wykończeniowych.

Wiele osób wykańczając swój dom czy mieszkanie planuje to zrobić w miarę możliwości tanio, a jednocześnie na tyle dobrze, żeby jednak pewne rzeczy mogły wytrzymać więcej niż pół roku. Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, bo powszechnie panuje przekonanie, że wysoka jakość będzie szła w parze z większymi cenami, i odwrotnie, jeżeli coś nie będzie dużo kosztować, to nie może być dobre.

Odpowiedni sprzęt jest świetny, lecz musimy mieć do niego dodatkowo pozostałe akcesoria

Przeważnie jest tak, iż skupiamy swoją uwagę głównie na tym, by nabyć jak najcudowniejszy sprzęt, tak aby sprawdził się on nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Nie mniej warto pamiętać również o tym, że każdy z tych sprzętów ma jeszcze dodatkowe akcesoria, które poprawiają jego działanie oraz sprawiają, że to co ma on nam do zaoferowania w standardzie jest jeszcze wspanialsze.

E-papierosy towarem luksusowym?

Obecnie nie jest już problematyczne, by zakupić e-papierosy w niskiej cenie. Bez trudu można wyszukać wśród ofert rozmaite sprzęty do palenia, które posiadają wszystkie atesty i ponadto należą do tańszych. Jakość, jaką mogą proponować e-papierosy, jest szczególnie znacząca przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Jeśli chodzi o e papieros sklep klasyczny, posiadający w ofercie tego typu urządzenia nowej generacji, może zrealizować zamówienie na specjalne życzenie klienta.

Kwiaty na każdą okazje

Bukiet świeżych kwiatów rozwesela i poprawia nastrój i przy okazji dodaje energii domownikom. Kwiaty przede wszystkim dostajemy przy okazji, ale też od czasu do czasu same idziemy po nie do sklepu. Idealnie mieć mały kwiatowy ogórek, ale mieszkając w centrum aglomeracji jak kwiaciarnia Wrocław jest jedynym miejscem, w którym da się nabyć kwiaty.

Nowe sposoby na pokazanie sztuki, przez tworzenie zdjęć z powietrza

Fotografia to swojego typu sztuka, jaka aktualnie pozyskała nadzwyczaj na popularności. Jest to w najwyższej mierze podyktowane tym, iż artyści poszukują stale to nowszych metod na wyrażenie swojej wizji sztuki. Szukają innych sposobów wyrażania sztuki, gdyż w aktualnych metodach wynaleziono już niespełna wszystko.

Podzespoły na wysokim poziomie

Dostarczane na rynek przez lubianych producentów podzespoły robione są w taki sposób, aby spełnić bieżące oczekiwania konsumentów. Pragną oni wybierać tylko polecane opcje, które pochodzą od działających z sukcesami od dawna producentów. Jest to najważniejsze kryterium, którym kierują się eksperci podczas decydowania się na zakupdanego modelu podzespołu.