Jak ocalić zalany telefon?

Jakim sposobem odratować zalany smartfon? Czy aparat po kontakcie z cieczą możemy włączyć? Gdy telefon wpadnie do wody, nie oznacza to od razu, iż jest stracony. Kilka przemyślanych działań może odratować twego smartfona. Nawet gdy został wyprany w pralce wraz z twoimi dżinsami.

Urządzenia

Autor: LeanForward lf
Źródło: http://www.flickr.com
Ile razy już słyszałem o komórce, która miast w kieszeni ląduje w muszli klozetowej… . Zalanie telefonu czy innego sprzętu elektronicznego (zatopiona klawiatura w komputerze, głośniki lub monitor), są nadzwyczaj częstym przypadkiem. Dodajmy jeszcze, że bardzo dotkliwym. Nosimy przy sobie coraz to droższe smartfony. Te jednak niezmiennie narażone są na destrukcyjne działanie płynów. A wrogi może być – bez stosownej osłony – nawet większy deszcz. Co uczynić w takim razie? (Asortyment sklepu mselektronik) Główna zasada nie będzie nowatorska, to jest – nie panikować. W takiej chwili to najgorsze, co możemy uczynić. Mimo, iż kontakt telefonu z cieczą jest dla niego dotkliwy, jeszcze nie wszystko utracone. Pomału i sprawnie musimy ulokować smartfon w suchym punkcie.

Jeśli zafascynował Cię opisywany temat, to odsyłam do tego serwisu (https://www.akumulator24.com.pl/akumulatory-motocyklowe.html) – w tamtym miejscu znajdziesz ciekawe informacje, które są dokładnym omówieniem tego zagadnienia.

Nie mniej zła w owej chwili będzie bezczynność oraz załamywanie rąk. Jedyna alternatywa jaką masz, to kosztowna wymiana. Najlepiej zatem działać, gdyż w takowej sytuacji nie będzie już nic do stracenia. Nie namyślaj się nazbyt długo. Nadzwyczaj istotne będzie prędkie oraz konkretne działanie. Elementy elektroniczne są niezwykle wrażliwe na wilgotność .

Najistotniejsza wytyczna to – nie próbować włączać jak też ładować zmoczonego telefonu. Teraz przechodzimy do rozróżnienia użytkowników na właścicieli „wymyślnych cacuszek” i „zwyczajnych telefonów”. (te ostatnie łatwiej „rozbroić”) Kolejny etap to bowiem jak najszybsze wyjęcie akumulatorka. Rychłe odłączenie energii pozwala ustrzec się kolejnych ciężkich usterek. Warto wyjąć dodatkowo kartę sim a także kartę pamięci. W tym momencie przechodzimy do „gwoździa programu”, zatem ryżu. Jeżeli nie masz akurat co najmniej dwu szklanek owego towaru, najlepiej w tej chwili przespacerować się do hipermarketu.

klik

Autor: David Mellis
Źródło: http://www.flickr.com
Przez te kilka minut, w których sprzęt jest już wyłączony, nic więcej się mu nie stanie. Kiedy już wyekwipujesz się w odpowiednie komponenty kulinarne, znajdź sporą misę ewentualnie plastikowy pojemnik kuchenny, (najlepiej aby posiadał przykrywkę).

Ta oferta łuki myśliwskie jest niesamowicie interesująca i jeżeli szukasz więcej wiadomości na opisywaną tu problematykę, to znajdziesz je tutaj.

Wsyp do niego tyle ryżu, aby w środku pomieścił się jeszcze smartfon, przykrywka oraz bateria. Ulokuj komponenty wewnątrz i zamknij całość, najlepiej na dobę (poniektórzy zalecają pozostawić całość wewnątrz nawet na 3 dni).

,

Related posts

Video broszury oraz pendrive reklamowe – pewna promocja biznesu

Video broszury są nowiną na rynku europejskim, pomimo to bardzo szybko zyskują na wziętości. Video broszury to niekonwencjonalny wymiar reklamy, która jeszcze skuteczniej może dotrzeć do Klienta. Broszury te są wyrabiane na osobiste zamówienie Klienta.

Znakomite produkty do fotografii krajobrazowej

Zgłębianie zasad dobrej fotografii krajobrazu to zdecydowanie nie tylko idealny sposób na piękne utrwalanie widoków podczas wyjazdu, lecz również ciekawe hobby, a także odkrycie artystycznego potencjału.

SSD cloud server okazuje się bardzo szybki

Czy powiemy gdzie trzymać swoje informacje?

Im więcej posiadamy informacji i im ważniejsze wiadomości okazują się w nich zamieszczone, tym pilniejsze powinno stać się dla nas posiadanie bezpiecznego miejsca, w którym będziemy mieli szansę je przechowywać, tak by nie stały się one stracone. Na szczęście poza zewnętrznymi nośnikami, które mogą ulec zniszczeniu albo zaginięciu, możemy jeszcze zdecydować się na wirtualne miejsca, które będą dla nas dostępne z każdego miejsca w świecie.

Rekomendowane obiektywy firmy sigma – na co kierować uwagę w czasie kupna?

Współcześnie ludzie znajdują sobie przeróżne zainteresowania, jakie po jakimś czasie z pomyślnością przekształcają w porządnie prosperujące firmy. Kapitalnym tego przykładem jest specjalizacja fotograficzna, która w trakcie ostatnich lat nadzwyczaj się rozwinęła. Przystępność współczesnych aparatów fotograficznych jest wielka, dzięki czemu każdy może wypróbować swych sił w tej branży.

Latest posts

Jak dużo może kosztować kurs operatora koparko-ładowarki?

W obecnych czasach bardzo popularne są różnego typu kursy oraz szkolenia. Mogłyby one tyczyć się każdej niemalże branży, ponieważ stałe poszerzanie umiejętności jest zawsze korzystne zarówno dla kursanta, jak i jego dotychczasowego albo przyszłego szefa.

Doskonałe na podarek

Optyka w fotografii odgrywa istotną rolę, wobec tego również dobór i nabycie obiektywu należy do jednych z najważniejszych elementów w kompletowaniu przyrządu fotograficznego. Firma Canon od lat jest uważana za jedną z lepszych, jakie zajmują się wyrabianiem sprzętów lustrzanek. Słyną również z należytej jakości obiektywów canon jakie można przystosować do własnych indywidualnych potrzeb i wielkości portfela. Jeżeli szukamy dobrej jakości obiektywu canon winniśmy liczyć się z faktem, że jego wartość okaże się znacznie większa niż nam się mogło wydawać.

Dlaczego coraz bardziej komfortową i łatwą metodą jest elektroniczne rozliczenie pit?

Każdy, który pracuje bądź kiedykolwiek w życiu pracował, zastał się z nieodzownością oddania rozliczenia fiskalnego. Jest to taka rokroczna wiadomość, w której napisane jest ile konkretna osoba wypracowała pieniędzy, jak dużo uiściła do budżetu państwa w ramach przymusowego podatku, jak dużo z tych pieniędzy poświęconych było na koszty kurowania a także sporo innych.

Gdzie szukać mieszkań w stolicy?

Ostatnio media informują o spadających cenach lokali mieszkalnych. W szczególności głośno o tym mówi się w stolicy Dolnego Śląska, gdzie do kupienia jest największa ilość mieszkań od wielu lat. Aktualnie na jednego kupującego przypada mniej więcej 30 ofert, zatem możemy wybierać i przebierać, a co za tym idzie, targować się o ceny. A jak to wygląda w Warszawie? Podobnie. Stolica wciąż jest na szczycie listy cenowej gdy chodzi o mieszkania. Wystarczy choćby znaleźć w sieci hasło mieszkania Warszawa Ochota.

Dell dla każdego

Gdy chcemy kupić laptopa często wybieramy lepszy model tego, który okazał się w porządku. Naprawdę warto, więc kupić komputer dell xps 14, który jest młodszym bratem della xps 15z. Kiedy spojrzy się na najważniejsze parametry natychmiast zwrócimy uwagę na różnicę i to, że komputer ten jest rzeczywiście świetny. Cienka obudowa, nieduża waga prowadzi do tego, że laptop ten prezentuje się rzeczywiście genialnie. Warto, więc zastanowić się nad tym, czy nie postawić na ten model. Oczywiście nie jest to laptop, o którym można usłyszeć, w każdej reklamie, ale przez to będziemy mieli komputer, który nas wyróżni. Powinniśmy, więc sprawdzić to jak prezentuje się ten sprzęt i to jak wygodnie się na nim działa, bo klawiatura jak i touchpad są naprawdę dobrze pomyślane.

Zatroszcz się o swe wrażliwe dane

Niemal każdy obecnie posiada wrażliwe dane na swym komputerze. Musimy zatroszczyć się o to, aby ich nie utracić. Rzecz jest wyjątkowo istotna, kiedy posiadamy swoją firmę.
Aktualnie trudno jest prowadzić konkretną działalność bez komputera i pomocnych programów.