Nowe smartfony od marki Samsung. Czy po raz kolejny wywołają ogólny zachwyt?

Dziś smartfony są bardzo popularne, posiadać je może właściwie każdy – nawet dzieciaki, emeryci. Nierzako są one zmieniane co sezon lub wypierane są przez nowe modele.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Smartfon jednak smartfonowi nie równy. Są bowiem telefony, które własny czas świetności przetrwają maksymalnie jeden sezon a także takie, które stały się już kultowe. Zaliczają się do nich smartfony Samsung. Powszechnie wiadomo, że Samsung Galaxy, to sprzęt trwały i bardzo nowoczesny, sprzęt klasyczny i ponadczasowy. Tak było z Samsungiem Galaxy S2, S3, S4. Galaxy S2 i S3 mimo, że już dość, jak na smartfony, wiekowy, nieustannie cieszy się dużą popularnością i posiada wszelkie niezbędne aplikacje.

Nowością na rynku są Samsung Galaxy a3 oraz Samsung Galaxy a5. Smartfon swoim designem nawiązuje do poprzedników, jest jednak o wiele smuklejszy. Przeznaczony jest dla osób młodych, dynamicznych, ceniących sobie styl, design i jakość. Samsung Galaxy a3 i a5 w sprzedaży są od stycznia tego roku – – nowy Samsung Galaxy.

Klienci i fani systemu Android i produktów od Samsunga, będę pocieszeni sposobnością szerokiego wyboru produktów. Do wyboru mają kilka wersji kolorystycznych – między innymi klasyczny SAMSUNG Galaxy A3 SM-A300 czarny. Smartfony można już zdobyć w cenie od 1199 zł.

Samsung Galaxy Alpha

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnym, lecz nieco większym i droższym modelem jest Samsung Galaxy A5 A5000 Dual SIM 16GB czarny na przykład. W porównaniu do wersji A3 posiada 0,5 cala większy ekran, rozdzielczość HD i 13 Mpix aparat fotograficzny oraz 2 GB RAM (Galaxy A5 – 8Mpix i 1GB RAM). Wyjątkowym, nieco bardziej subtelnym modelem jest SAMSUNG Galaxy A5 SM-A500 Niebieski.

Czy zainteresował Cię artykuł? Tak? To śpieszymy z wiadomością, że przygotowaliśmy dla Ciebie dostęp za darmo do nowych notek pod poniższym linkiem.

Posiada jasną, błękitna obudowę i wyróżnia spośród innych się swoim unikatowym designem. Sprawdź więcej tutaj: Samsung Galaxy A5 na Ceneo.

Tak więc znowu marka Samsung pokazała, że idzie naprzód, zgodnie z najnowszymi trendami, wyprzedzając wręcz sprzęt innych marek. Ponadto wyrobiła sobie rzeszę wiernych klientów i od dobrych kilku lat zajmuje na rynku pozycję lidera. Nic dziwnego – sprzęt Samsung – szczególnie telefony, jest bardzo dobry a system Android jest bardzo intuicyjny, prosty w obsłudze i stworzony z wielką precyzją.

, , ,

Related posts

Video broszury oraz pendrive reklamowe – pewna promocja biznesu

Video broszury są nowiną na rynku europejskim, pomimo to bardzo szybko zyskują na wziętości. Video broszury to niekonwencjonalny wymiar reklamy, która jeszcze skuteczniej może dotrzeć do Klienta. Broszury te są wyrabiane na osobiste zamówienie Klienta.

Znakomite produkty do fotografii krajobrazowej

Zgłębianie zasad dobrej fotografii krajobrazu to zdecydowanie nie tylko idealny sposób na piękne utrwalanie widoków podczas wyjazdu, lecz również ciekawe hobby, a także odkrycie artystycznego potencjału.

SSD cloud server okazuje się bardzo szybki

Czy powiemy gdzie trzymać swoje informacje?

Im więcej posiadamy informacji i im ważniejsze wiadomości okazują się w nich zamieszczone, tym pilniejsze powinno stać się dla nas posiadanie bezpiecznego miejsca, w którym będziemy mieli szansę je przechowywać, tak by nie stały się one stracone. Na szczęście poza zewnętrznymi nośnikami, które mogą ulec zniszczeniu albo zaginięciu, możemy jeszcze zdecydować się na wirtualne miejsca, które będą dla nas dostępne z każdego miejsca w świecie.

Rekomendowane obiektywy firmy sigma – na co kierować uwagę w czasie kupna?

Współcześnie ludzie znajdują sobie przeróżne zainteresowania, jakie po jakimś czasie z pomyślnością przekształcają w porządnie prosperujące firmy. Kapitalnym tego przykładem jest specjalizacja fotograficzna, która w trakcie ostatnich lat nadzwyczaj się rozwinęła. Przystępność współczesnych aparatów fotograficznych jest wielka, dzięki czemu każdy może wypróbować swych sił w tej branży.

Latest posts

Jak dużo może kosztować kurs operatora koparko-ładowarki?

W obecnych czasach bardzo popularne są różnego typu kursy oraz szkolenia. Mogłyby one tyczyć się każdej niemalże branży, ponieważ stałe poszerzanie umiejętności jest zawsze korzystne zarówno dla kursanta, jak i jego dotychczasowego albo przyszłego szefa.

Doskonałe na podarek

Optyka w fotografii odgrywa istotną rolę, wobec tego również dobór i nabycie obiektywu należy do jednych z najważniejszych elementów w kompletowaniu przyrządu fotograficznego. Firma Canon od lat jest uważana za jedną z lepszych, jakie zajmują się wyrabianiem sprzętów lustrzanek. Słyną również z należytej jakości obiektywów canon jakie można przystosować do własnych indywidualnych potrzeb i wielkości portfela. Jeżeli szukamy dobrej jakości obiektywu canon winniśmy liczyć się z faktem, że jego wartość okaże się znacznie większa niż nam się mogło wydawać.

Dlaczego coraz bardziej komfortową i łatwą metodą jest elektroniczne rozliczenie pit?

Każdy, który pracuje bądź kiedykolwiek w życiu pracował, zastał się z nieodzownością oddania rozliczenia fiskalnego. Jest to taka rokroczna wiadomość, w której napisane jest ile konkretna osoba wypracowała pieniędzy, jak dużo uiściła do budżetu państwa w ramach przymusowego podatku, jak dużo z tych pieniędzy poświęconych było na koszty kurowania a także sporo innych.

Gdzie szukać mieszkań w stolicy?

Ostatnio media informują o spadających cenach lokali mieszkalnych. W szczególności głośno o tym mówi się w stolicy Dolnego Śląska, gdzie do kupienia jest największa ilość mieszkań od wielu lat. Aktualnie na jednego kupującego przypada mniej więcej 30 ofert, zatem możemy wybierać i przebierać, a co za tym idzie, targować się o ceny. A jak to wygląda w Warszawie? Podobnie. Stolica wciąż jest na szczycie listy cenowej gdy chodzi o mieszkania. Wystarczy choćby znaleźć w sieci hasło mieszkania Warszawa Ochota.

Dell dla każdego

Gdy chcemy kupić laptopa często wybieramy lepszy model tego, który okazał się w porządku. Naprawdę warto, więc kupić komputer dell xps 14, który jest młodszym bratem della xps 15z. Kiedy spojrzy się na najważniejsze parametry natychmiast zwrócimy uwagę na różnicę i to, że komputer ten jest rzeczywiście świetny. Cienka obudowa, nieduża waga prowadzi do tego, że laptop ten prezentuje się rzeczywiście genialnie. Warto, więc zastanowić się nad tym, czy nie postawić na ten model. Oczywiście nie jest to laptop, o którym można usłyszeć, w każdej reklamie, ale przez to będziemy mieli komputer, który nas wyróżni. Powinniśmy, więc sprawdzić to jak prezentuje się ten sprzęt i to jak wygodnie się na nim działa, bo klawiatura jak i touchpad są naprawdę dobrze pomyślane.

Zatroszcz się o swe wrażliwe dane

Niemal każdy obecnie posiada wrażliwe dane na swym komputerze. Musimy zatroszczyć się o to, aby ich nie utracić. Rzecz jest wyjątkowo istotna, kiedy posiadamy swoją firmę.
Aktualnie trudno jest prowadzić konkretną działalność bez komputera i pomocnych programów.