Nowoczesny dron DJI Phantom 3 Professional oraz kamerki marki GoPro

Firma DJI jakiś czas temu zaprezentowała najświeższy produkt – dron Phantom 3 Professional, który rychło wzbudził zaciekawienie wielu osób. Towar ten cechuje się perfekcyjną jakością nagrywania filmów, ma ewentualność realizowania fotografii w wymiarze 12 megapikseli, a także nagrywania obrazów w idealnej jakości ULTRA HD – 4K. Obiektyw ma aż 9 elementów, jakie zapewniają wielki kąt nagrywania, wysoką jakość obrazu oraz niewielką wagę kamery.

dron

Źródło: foter.com

DJI Phantom 3 Professional to dron, który cechuje się wyjątkowo banalnym sterowaniem.

Nie wahaj się – w poszukiwaniu interesującego Cię tekstu kontynuuj klikanie (http://www.zdrowie-dom.pl/41-jonizatory-powietrza) w następne linki. Po jakimś czasie zapewne odnajdziesz coś ciekawego.

Aparatura sterująca jest niesłychanie łatwa w obsłudze oraz umożliwia zupełne kontrolowanie drona. Swoim wyglądem przywodzi na myśl konsolę do gier, niemniej została wyposażona w dodatkowe, niezwykle funkcjonalne przyciski. Kierowanie najnowszym dronem firmy DJI jest istotnie banalnie bezproblemowe. DJI Phantom 3 Professional posiada też HDMI oraz porty USB, dzięki czemu można bezpośrednio podłączyć go do ekranu zewnętrznego. To pozwala na bieżąco przesyłać nagrywane i zapisywane materiały, zdjęcia lub filmy. Wolno skorzystać również z podglądu na żywo, wystarczy zamontować dobre urządzenie mobilne, przykładowo tablet albo smartfon. Podgląd realny zezwala na jeszcze lepsze oraz bezpieczniejsze sterowanie dronem. Phantom 3 Professional ma także czujniki ultra soniczne oraz czujniki wizyjne, które skanują otoczenie.

gopro

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com

Zezwala to uniknąć zderzenia z innymi przedmiotami. Typ ten posiada inteligentne zasilanie, które zawiadamia o poziomie baterii, i także znacznie bardziej wydajną ładowarkę, jaka rychlej naładuje wyczerpaną baterię. Dron GoPro Karma (dodatkowe czytanie ) oraz kamery GoPro to produkty, w jakie z pewnością wskazane jest zainwestować, szczególnie, jeżeli oczekujemy wybornej jakości, perfekcyjnej wydajności i prostoty w obsłudze. Dron Phantom 3 Professional jest współcześnie oferowany przez niemało sklepów, naturalnie bez problemu znajdziemy ten artykuł w sklepach internetowych.

, , ,

Related posts

Latest posts

Kilka potrzebnych informacji na temat sprzętu fotograficznego, jak wybrać obiektyw do swojego aparatu.

Obecnie na rynku aparatów fotograficznych popularne są dwie odmiany urządzeń. Pierwszym z nich są typowe kompakty, sprzedawane w ogromnej ilości modeli. Da się zakupić malutki, wchodzący do każdej torebki aparacik, a można również zaawansowany model mający potężny zoom. Cechą charakterystyczną tych aparatów jest pełna bryła, nie będzie można możliwości ich rozbudowy i zmiany jakiś części.

Jaki obiektyw wybrać na lato?

Zakup dobrego obiektywu nie bywa zwyczajowo sprawą banalną. W nowym tysiącleciu ilość możliwości i ofert jest w stanie niemal przyprawić o ból głowy. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej ze sprawami technicznymi aparatu i poznać, co to znaczy wspaniały obiektyw. Należy przy tym kierować się opiniami tylko cenionych i doświadczonych specjalistów. Wymarzony obiektyw to taki, który bez względu na wszelkie sytuacje pozwala uchwycić na zdjęciu naprawdę istotne moment z każdych wakacji.

Zdjęcia to niezwykła pamiątka z wypoczynku w Zakopanem, wyprawie po Meksyku bądź chociażby z urodzin

Okazji ku temu by zrobić zdjęcie nie brakuje. Każdego dnia miłośnikowi fotografii wpadają setki fotograficznych pomysłów. Wszystko dobrze, ale zapamiętajmy jedno: wyłącznie powyżej przeciętnej aparaty cyfrowe istotnie mogą robić fotografie, które są ciekawe, godne wywołania. Bardzo dobra marka to bez wątpienia nikon d5100 18 105 mm - można śmiało powiedzieć, że akurat na rynku cyfrówek to akurat Nikony są pod prawie każdym względem najwspanialsze. Choć wiadomo, iż opinia odnośnie Nikonów jest wyłącznie czysto subiektywna, nic obiektywnego.

Jakie z drukarek są obecnie warte zakupu?

Nie da się zataić faktu, że informatyka jest teraz jedną z w największym stopniu liczących się dziedzin naszego życia powszedniego. Jej wdrożenie jest dla nas zwłaszcza szerokie, skutkiem tego też obligatoryjnie każdy z nas musiał przyswoić sobie zręczności informatyczne. Na początku rzecz jasna wymagało to od nas przeznaczenia pewnej ilości wolnego czasu, niemniej wprawdzie oszczędność czasu, która jest związana z tym procederem była dla nas niepomiernie atrakcyjna.

Co należy wiedzieć na temat płaskich telewizorów

Obecnie miłośnicy kina często preferują własny salon, niż sale w kinie. Mogą wtedy komfortowo, z dobranymi przez siebie osobami zasiąść przed odbiornikiem i nie martwić się chrupaniem pop-cornu, czy szelestem opakowań po czekoladzie.