Nowoczesny dron DJI Phantom 3 Professional oraz kamerki marki GoPro

Firma DJI jakiś czas temu zaprezentowała najświeższy produkt – dron Phantom 3 Professional, który rychło wzbudził zaciekawienie wielu osób. Towar ten cechuje się perfekcyjną jakością nagrywania filmów, ma ewentualność realizowania fotografii w wymiarze 12 megapikseli, a także nagrywania obrazów w idealnej jakości ULTRA HD – 4K. Obiektyw ma aż 9 elementów, jakie zapewniają wielki kąt nagrywania, wysoką jakość obrazu oraz niewielką wagę kamery.

dron

Źródło: foter.com

DJI Phantom 3 Professional to dron, który cechuje się wyjątkowo banalnym sterowaniem.

Nie wahaj się – w poszukiwaniu interesującego Cię tekstu kontynuuj klikanie (http://www.zdrowie-dom.pl/41-jonizatory-powietrza) w następne linki. Po jakimś czasie zapewne odnajdziesz coś ciekawego.

Aparatura sterująca jest niesłychanie łatwa w obsłudze oraz umożliwia zupełne kontrolowanie drona. Swoim wyglądem przywodzi na myśl konsolę do gier, niemniej została wyposażona w dodatkowe, niezwykle funkcjonalne przyciski. Kierowanie najnowszym dronem firmy DJI jest istotnie banalnie bezproblemowe. DJI Phantom 3 Professional posiada też HDMI oraz porty USB, dzięki czemu można bezpośrednio podłączyć go do ekranu zewnętrznego. To pozwala na bieżąco przesyłać nagrywane i zapisywane materiały, zdjęcia lub filmy. Wolno skorzystać również z podglądu na żywo, wystarczy zamontować dobre urządzenie mobilne, przykładowo tablet albo smartfon. Podgląd realny zezwala na jeszcze lepsze oraz bezpieczniejsze sterowanie dronem. Phantom 3 Professional ma także czujniki ultra soniczne oraz czujniki wizyjne, które skanują otoczenie.

gopro

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com

Zezwala to uniknąć zderzenia z innymi przedmiotami. Typ ten posiada inteligentne zasilanie, które zawiadamia o poziomie baterii, i także znacznie bardziej wydajną ładowarkę, jaka rychlej naładuje wyczerpaną baterię. Dron GoPro Karma (dodatkowe czytanie ) oraz kamery GoPro to produkty, w jakie z pewnością wskazane jest zainwestować, szczególnie, jeżeli oczekujemy wybornej jakości, perfekcyjnej wydajności i prostoty w obsłudze. Dron Phantom 3 Professional jest współcześnie oferowany przez niemało sklepów, naturalnie bez problemu znajdziemy ten artykuł w sklepach internetowych.

, , ,

Related posts

Latest posts

Jakimi sposobami można niedrogo wykończyć swój dom, co mieć na uwadze przy zakupach materiałów wykończeniowych.

Wiele osób wykańczając swój dom czy mieszkanie planuje to zrobić w miarę możliwości tanio, a jednocześnie na tyle dobrze, żeby jednak pewne rzeczy mogły wytrzymać więcej niż pół roku. Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, bo powszechnie panuje przekonanie, że wysoka jakość będzie szła w parze z większymi cenami, i odwrotnie, jeżeli coś nie będzie dużo kosztować, to nie może być dobre.

Odpowiedni sprzęt jest świetny, lecz musimy mieć do niego dodatkowo pozostałe akcesoria

Przeważnie jest tak, iż skupiamy swoją uwagę głównie na tym, by nabyć jak najcudowniejszy sprzęt, tak aby sprawdził się on nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Nie mniej warto pamiętać również o tym, że każdy z tych sprzętów ma jeszcze dodatkowe akcesoria, które poprawiają jego działanie oraz sprawiają, że to co ma on nam do zaoferowania w standardzie jest jeszcze wspanialsze.

E-papierosy towarem luksusowym?

Obecnie nie jest już problematyczne, by zakupić e-papierosy w niskiej cenie. Bez trudu można wyszukać wśród ofert rozmaite sprzęty do palenia, które posiadają wszystkie atesty i ponadto należą do tańszych. Jakość, jaką mogą proponować e-papierosy, jest szczególnie znacząca przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Jeśli chodzi o e papieros sklep klasyczny, posiadający w ofercie tego typu urządzenia nowej generacji, może zrealizować zamówienie na specjalne życzenie klienta.

Kwiaty na każdą okazje

Bukiet świeżych kwiatów rozwesela i poprawia nastrój i przy okazji dodaje energii domownikom. Kwiaty przede wszystkim dostajemy przy okazji, ale też od czasu do czasu same idziemy po nie do sklepu. Idealnie mieć mały kwiatowy ogórek, ale mieszkając w centrum aglomeracji jak kwiaciarnia Wrocław jest jedynym miejscem, w którym da się nabyć kwiaty.

Nowe sposoby na pokazanie sztuki, przez tworzenie zdjęć z powietrza

Fotografia to swojego typu sztuka, jaka aktualnie pozyskała nadzwyczaj na popularności. Jest to w najwyższej mierze podyktowane tym, iż artyści poszukują stale to nowszych metod na wyrażenie swojej wizji sztuki. Szukają innych sposobów wyrażania sztuki, gdyż w aktualnych metodach wynaleziono już niespełna wszystko.

Podzespoły na wysokim poziomie

Dostarczane na rynek przez lubianych producentów podzespoły robione są w taki sposób, aby spełnić bieżące oczekiwania konsumentów. Pragną oni wybierać tylko polecane opcje, które pochodzą od działających z sukcesami od dawna producentów. Jest to najważniejsze kryterium, którym kierują się eksperci podczas decydowania się na zakupdanego modelu podzespołu.