Skąd się wziął fenomen facebooka, jakie pozytywy i zagrożenia niesie korzystanie z tego serwisu.

Ludzie od wieków mieli potrzebę dzielenia się z innymi swymi wspomnieniami oraz przeżyciami. Dawniej namiętnie pisano pamiętniki, niektóre były dostępne dla szerszej liczby osób, inne tylko i wyłącznie do własnego użytku. Lecz obecnie pamiętniki stały się już przeszłością, a ich miejsce zajęły internetowe serwisy społecznościowe, w tym chyba największy i najbardziej popularny Facebook.

fotograf fphoto

Autor: Impassion Afghanistan
Źródło: http://www.flickr.com
O niezwykłości tego serwisu pisane już są naukowe rozprawy i doktoraty, i faktycznie od kilku lat zyskuje on coraz większą popularność. Niektórzy wręcz twierdzą, że jeśli ktoś nie ma swojego konta na Facebooku, to w internecie nie istnieje, szczęśliwie wiele osób nadal wykazuje się rozsądkiem i mimo że są aktywnymi użytkownikami sieci to konta nie mają lub używają go bardzo rozsądnie i z rozwaga. Lecz dla sporej grupy ludzi, zwłaszcza z młodego pokolenia, poranek zaczyna się od zalogowania do facebooka i sprawdzenia ostatnich wiadomości, a później też cały czas można się do niego logować, bo duża część współczesnych smartfonów również pozwala na to, żeby korzystać z niego.

Oczywiście jak to ze prawie wszystkimi pomysłami i nowościami technologicznymi bywa, również i facebook rozsądnie używany jest niezwykle przydatny. Zaczęło z niego korzystać również wiele firm, równocześnie z prowadzeniem strony firmowej uruchamiają one konta na facebooku, które będą służyć do komunikowania się z klientami i kontrahentami. Największą zaletą facebooka jest szybki dostęp do wiadomości, praktycznie wszystko jest dostępne, i co najbardziej istotne, nic nie zaginie jeśli nie zostanie świadomie usunięte.

Poznaj moje www (http://hagerhome.pl/scienna-galeria-zdjec/)! Tam jest dla Ciebie następna fantastyczna dawka informacji na ciekawiący Cię wątek. Po dużo szczegółów kliknij w poniższy podany link.

Dzięki facebookowi da się w bardzo łatwy sposób utrzymywać i nawiązywać kontakty z wieloma ludźmi, a oprócz tego dowiadywać się tego, czy coś się u nich nie wydarzyło. Tu jednak należy zachować wspomniany wcześniej rozsądek, bo niektórzy ludzie relacjonują wszystko, co robią i co się z nimi dzieje.kliknij w źródło wynajem naczep wynajem naczepNa zdjęcia profilowe facebook ustawiają fotografie, jakie raczej powinny być zachowane w domowym archiwum, a niekoniecznie prezentowane całemu światu, dlatego też przed umieszczeniem czegoś w takim miejscu jak facebook należy się chwilę zastanowić.

, , , ,

Related posts

Rekomendowane obiektywy firmy sigma – na co kierować uwagę w czasie kupna?

Współcześnie ludzie znajdują sobie przeróżne zainteresowania, jakie po jakimś czasie z pomyślnością przekształcają w porządnie prosperujące firmy. Kapitalnym tego przykładem jest specjalizacja fotograficzna, która w trakcie ostatnich lat nadzwyczaj się rozwinęła. Przystępność współczesnych aparatów fotograficznych jest wielka, dzięki czemu każdy może wypróbować swych sił w tej branży.

Video broszury oraz pendrive reklamowe – pewna promocja biznesu

Video broszury są nowiną na rynku europejskim, pomimo to bardzo szybko zyskują na wziętości. Video broszury to niekonwencjonalny wymiar reklamy, która jeszcze skuteczniej może dotrzeć do Klienta. Broszury te są wyrabiane na osobiste zamówienie Klienta.

Wykonywaniem fotografii z powietrza zajmie się za ciebie DJI Phantom

Obraz przyszłości całkowicie ztechnizowanego świata nie jest już tylko materiałem literackim z Gwiezdnych Wojen. To już nie fantazje, obecnie wszystkie obszary realnego świata zmierzają w kierunku robotyzacji. Innowacyjna promocja tworzy nieograniczony apetyt na nowinki techniczne. Wiadome jest, że bez robotyki nie będziemy umieli w przyszłości funkcjonować. Jaki jest teraźniejszy stosunek ludzi do automatów? Z jednej strony chcemy, żeby automaty wyręczały nas w każdej dziedzinie życia, ale jednak towarzyszy nam paniczny lęk, że zabiorą zatrudnienie i, że maszyny przejmą panowanie nad światem. Niepokoje są bezzasadne.

, Okap z rodzaju CIARKO QUATRO WHITE

Podczas kupna kuchni, dobrze należycie zadbać o wszystkie szczegóły. Określoną rzeczą o której można przy tym całkiem łatwo zapomnieć jest wybór należytego okapu do określonej kuchni. Kwestia ta jest o tyle znacząca, że może znacząco utrudniać gotowanie lub je ułatwić ,a także wpłynąć na kształt całej pozostałości kuchni. Jak więc najlepiej zabrać się za zakupienie okapu?

SSD cloud server okazuje się bardzo szybki

Czy powiemy gdzie trzymać swoje informacje?

Im więcej posiadamy informacji i im ważniejsze wiadomości okazują się w nich zamieszczone, tym pilniejsze powinno stać się dla nas posiadanie bezpiecznego miejsca, w którym będziemy mieli szansę je przechowywać, tak by nie stały się one stracone. Na szczęście poza zewnętrznymi nośnikami, które mogą ulec zniszczeniu albo zaginięciu, możemy jeszcze zdecydować się na wirtualne miejsca, które będą dla nas dostępne z każdego miejsca w świecie.

Latest posts

Jak dużo może kosztować kurs operatora koparko-ładowarki?

W obecnych czasach bardzo popularne są różnego typu kursy oraz szkolenia. Mogłyby one tyczyć się każdej niemalże branży, ponieważ stałe poszerzanie umiejętności jest zawsze korzystne zarówno dla kursanta, jak i jego dotychczasowego albo przyszłego szefa.

Doskonałe na podarek

Optyka w fotografii odgrywa istotną rolę, wobec tego również dobór i nabycie obiektywu należy do jednych z najważniejszych elementów w kompletowaniu przyrządu fotograficznego. Firma Canon od lat jest uważana za jedną z lepszych, jakie zajmują się wyrabianiem sprzętów lustrzanek. Słyną również z należytej jakości obiektywów canon jakie można przystosować do własnych indywidualnych potrzeb i wielkości portfela. Jeżeli szukamy dobrej jakości obiektywu canon winniśmy liczyć się z faktem, że jego wartość okaże się znacznie większa niż nam się mogło wydawać.

Dlaczego coraz bardziej komfortową i łatwą metodą jest elektroniczne rozliczenie pit?

Każdy, który pracuje bądź kiedykolwiek w życiu pracował, zastał się z nieodzownością oddania rozliczenia fiskalnego. Jest to taka rokroczna wiadomość, w której napisane jest ile konkretna osoba wypracowała pieniędzy, jak dużo uiściła do budżetu państwa w ramach przymusowego podatku, jak dużo z tych pieniędzy poświęconych było na koszty kurowania a także sporo innych.

Gdzie szukać mieszkań w stolicy?

Ostatnio media informują o spadających cenach lokali mieszkalnych. W szczególności głośno o tym mówi się w stolicy Dolnego Śląska, gdzie do kupienia jest największa ilość mieszkań od wielu lat. Aktualnie na jednego kupującego przypada mniej więcej 30 ofert, zatem możemy wybierać i przebierać, a co za tym idzie, targować się o ceny. A jak to wygląda w Warszawie? Podobnie. Stolica wciąż jest na szczycie listy cenowej gdy chodzi o mieszkania. Wystarczy choćby znaleźć w sieci hasło mieszkania Warszawa Ochota.

Dell dla każdego

Gdy chcemy kupić laptopa często wybieramy lepszy model tego, który okazał się w porządku. Naprawdę warto, więc kupić komputer dell xps 14, który jest młodszym bratem della xps 15z. Kiedy spojrzy się na najważniejsze parametry natychmiast zwrócimy uwagę na różnicę i to, że komputer ten jest rzeczywiście świetny. Cienka obudowa, nieduża waga prowadzi do tego, że laptop ten prezentuje się rzeczywiście genialnie. Warto, więc zastanowić się nad tym, czy nie postawić na ten model. Oczywiście nie jest to laptop, o którym można usłyszeć, w każdej reklamie, ale przez to będziemy mieli komputer, który nas wyróżni. Powinniśmy, więc sprawdzić to jak prezentuje się ten sprzęt i to jak wygodnie się na nim działa, bo klawiatura jak i touchpad są naprawdę dobrze pomyślane.

Zatroszcz się o swe wrażliwe dane

Niemal każdy obecnie posiada wrażliwe dane na swym komputerze. Musimy zatroszczyć się o to, aby ich nie utracić. Rzecz jest wyjątkowo istotna, kiedy posiadamy swoją firmę.
Aktualnie trudno jest prowadzić konkretną działalność bez komputera i pomocnych programów.