Smartphony warte polecenia – Huawei P8. O czym warto mieć wiedze?

Zauważając to, jak bardzo uzależniliśmy się od komórek, trudno jest pominąć stwierdzenie, że techniczne nowinki zdominowały naszą codzienność. Łatwo poddać się również wrażeniu, że tradycyjne telefony komórkowe zostały już definitywnie wyparte przez smartfony, czyli ich bardziej nowoczesne odpowiedniki.

Rynek smartfonów jest bez wątpienia jednym z najprędzej rozwijających się w całej dziedzinie telekomunikacji. Posiadaczy smartfonów przybywa zapewne odpowiednio do ilości dostępnych na rynku nowych modeli telefonów. A premier nowiutkich smartfonów jest z każdym rokiem coraz więcej. Istotnie, zapotrzebowanie na kolejne generacje telefonów jeszcze lżejszych, wygodniejszych, funkcjonalnych i wyposażonych w większą gamę możliwości multimedialnych jest gigantyczne. Nurt nowinek telekomunikacyjnych nie przestaje płynąć i zwyczajnemu użytkownikowi Internetu, wśród napływu reklamowanych produktów, ciężko wyłapać informacje, które najbardziej by go zainteresowały. Dlatego zabawkowa kasa ten tekst poświęcony jest jednemu wyjątkowemu smartfonowi.

huawei

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Rynek technologiczny jakiś czas temu powitał najnowszego faworyta prężnie kształtującej się chińskiej marki – Huawei P8. Następca modelu Huawei G620S (zobacz i wybierz), Ascend P8 przedstawia się naprawdę imponująco. Na pokładzie wyposażono go w ośmiordzeniowy procesor wspierany przez 3 GB pamięci RAM, do tego nawet 64 GB możliwego miejsca na dane, oraz aparat fotograficzny o parametrach 13 MP ze stabilizacją zdjęć. Jednakże najbardziej efektowną zaletą nowego smartfonu Huawei nie są jego osiągi, lecz wygląd zewnętrzny. Huawei P8 (najlepszy Huawei P8) nie dość, że prezentuje się nadzwyczajnie, to jeszcze jest cieniutki i wygodnie leży w ręce. Jego ultrasmukłość nie tylko przyciąga wzrok; dzięki niej smartfon jest superlekki i naprawdę poręczny jak na swoje niemałe wymiary: 144.9 x 72.1 x 6.4 mm.

Nowy Huawei jest sprzedawany w czterech kolorach, natomiast jakiś czas po premierze nabyć będzie można skórzany case do telefonu, który idealnie dopasuje się do designu smartfonu.

, ,

Related posts

Latest posts

Jakimi sposobami można niedrogo wykończyć swój dom, co mieć na uwadze przy zakupach materiałów wykończeniowych.

Wiele osób wykańczając swój dom czy mieszkanie planuje to zrobić w miarę możliwości tanio, a jednocześnie na tyle dobrze, żeby jednak pewne rzeczy mogły wytrzymać więcej niż pół roku. Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, bo powszechnie panuje przekonanie, że wysoka jakość będzie szła w parze z większymi cenami, i odwrotnie, jeżeli coś nie będzie dużo kosztować, to nie może być dobre.

Odpowiedni sprzęt jest świetny, lecz musimy mieć do niego dodatkowo pozostałe akcesoria

Przeważnie jest tak, iż skupiamy swoją uwagę głównie na tym, by nabyć jak najcudowniejszy sprzęt, tak aby sprawdził się on nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Nie mniej warto pamiętać również o tym, że każdy z tych sprzętów ma jeszcze dodatkowe akcesoria, które poprawiają jego działanie oraz sprawiają, że to co ma on nam do zaoferowania w standardzie jest jeszcze wspanialsze.

E-papierosy towarem luksusowym?

Obecnie nie jest już problematyczne, by zakupić e-papierosy w niskiej cenie. Bez trudu można wyszukać wśród ofert rozmaite sprzęty do palenia, które posiadają wszystkie atesty i ponadto należą do tańszych. Jakość, jaką mogą proponować e-papierosy, jest szczególnie znacząca przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Jeśli chodzi o e papieros sklep klasyczny, posiadający w ofercie tego typu urządzenia nowej generacji, może zrealizować zamówienie na specjalne życzenie klienta.

Kwiaty na każdą okazje

Bukiet świeżych kwiatów rozwesela i poprawia nastrój i przy okazji dodaje energii domownikom. Kwiaty przede wszystkim dostajemy przy okazji, ale też od czasu do czasu same idziemy po nie do sklepu. Idealnie mieć mały kwiatowy ogórek, ale mieszkając w centrum aglomeracji jak kwiaciarnia Wrocław jest jedynym miejscem, w którym da się nabyć kwiaty.

Nowe sposoby na pokazanie sztuki, przez tworzenie zdjęć z powietrza

Fotografia to swojego typu sztuka, jaka aktualnie pozyskała nadzwyczaj na popularności. Jest to w najwyższej mierze podyktowane tym, iż artyści poszukują stale to nowszych metod na wyrażenie swojej wizji sztuki. Szukają innych sposobów wyrażania sztuki, gdyż w aktualnych metodach wynaleziono już niespełna wszystko.

Podzespoły na wysokim poziomie

Dostarczane na rynek przez lubianych producentów podzespoły robione są w taki sposób, aby spełnić bieżące oczekiwania konsumentów. Pragną oni wybierać tylko polecane opcje, które pochodzą od działających z sukcesami od dawna producentów. Jest to najważniejsze kryterium, którym kierują się eksperci podczas decydowania się na zakupdanego modelu podzespołu.