Smartphony warte polecenia – Huawei P8. O czym warto mieć wiedze?

Zauważając to, jak bardzo uzależniliśmy się od komórek, trudno jest pominąć stwierdzenie, że techniczne nowinki zdominowały naszą codzienność. Łatwo poddać się również wrażeniu, że tradycyjne telefony komórkowe zostały już definitywnie wyparte przez smartfony, czyli ich bardziej nowoczesne odpowiedniki.

Rynek smartfonów jest bez wątpienia jednym z najprędzej rozwijających się w całej dziedzinie telekomunikacji. Posiadaczy smartfonów przybywa zapewne odpowiednio do ilości dostępnych na rynku nowych modeli telefonów. A premier nowiutkich smartfonów jest z każdym rokiem coraz więcej. Istotnie, zapotrzebowanie na kolejne generacje telefonów jeszcze lżejszych, wygodniejszych, funkcjonalnych i wyposażonych w większą gamę możliwości multimedialnych jest gigantyczne. Nurt nowinek telekomunikacyjnych nie przestaje płynąć i zwyczajnemu użytkownikowi Internetu, wśród napływu reklamowanych produktów, ciężko wyłapać informacje, które najbardziej by go zainteresowały. Dlatego ten tekst poświęcony jest jednemu wyjątkowemu smartfonowi.

huawei

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Rynek technologiczny jakiś czas temu powitał najnowszego faworyta prężnie kształtującej się chińskiej marki – Huawei P8. Następca modelu Huawei G620S (zobacz i wybierz), Ascend P8 przedstawia się naprawdę imponująco. Na pokładzie wyposażono go w ośmiordzeniowy procesor wspierany przez 3 GB pamięci RAM, do tego nawet 64 GB możliwego miejsca na dane, oraz aparat fotograficzny o parametrach 13 MP ze stabilizacją zdjęć. Jednakże najbardziej efektowną zaletą nowego smartfonu Huawei nie są jego osiągi, lecz wygląd zewnętrzny. Huawei P8 (najlepszy Huawei P8) nie dość, że prezentuje się nadzwyczajnie, to jeszcze jest cieniutki i wygodnie leży w ręce. Jego ultrasmukłość nie tylko przyciąga wzrok; dzięki niej smartfon jest superlekki i naprawdę poręczny jak na swoje niemałe wymiary: 144.9 x 72.1 x 6.4 mm.

Nowy Huawei jest sprzedawany w czterech kolorach, natomiast jakiś czas po premierze nabyć będzie można skórzany case do telefonu, który idealnie dopasuje się do designu smartfonu.

, ,

Related posts

Latest posts

Kilka potrzebnych informacji na temat sprzętu fotograficznego, jak wybrać obiektyw do swojego aparatu.

Obecnie na rynku aparatów fotograficznych popularne są dwie odmiany urządzeń. Pierwszym z nich są typowe kompakty, sprzedawane w ogromnej ilości modeli. Da się zakupić malutki, wchodzący do każdej torebki aparacik, a można również zaawansowany model mający potężny zoom. Cechą charakterystyczną tych aparatów jest pełna bryła, nie będzie można możliwości ich rozbudowy i zmiany jakiś części.

Jaki obiektyw wybrać na lato?

Zakup dobrego obiektywu nie bywa zwyczajowo sprawą banalną. W nowym tysiącleciu ilość możliwości i ofert jest w stanie niemal przyprawić o ból głowy. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej ze sprawami technicznymi aparatu i poznać, co to znaczy wspaniały obiektyw. Należy przy tym kierować się opiniami tylko cenionych i doświadczonych specjalistów. Wymarzony obiektyw to taki, który bez względu na wszelkie sytuacje pozwala uchwycić na zdjęciu naprawdę istotne moment z każdych wakacji.

Zdjęcia to niezwykła pamiątka z wypoczynku w Zakopanem, wyprawie po Meksyku bądź chociażby z urodzin

Okazji ku temu by zrobić zdjęcie nie brakuje. Każdego dnia miłośnikowi fotografii wpadają setki fotograficznych pomysłów. Wszystko dobrze, ale zapamiętajmy jedno: wyłącznie powyżej przeciętnej aparaty cyfrowe istotnie mogą robić fotografie, które są ciekawe, godne wywołania. Bardzo dobra marka to bez wątpienia nikon d5100 18 105 mm - można śmiało powiedzieć, że akurat na rynku cyfrówek to akurat Nikony są pod prawie każdym względem najwspanialsze. Choć wiadomo, iż opinia odnośnie Nikonów jest wyłącznie czysto subiektywna, nic obiektywnego.

Jakie z drukarek są obecnie warte zakupu?

Nie da się zataić faktu, że informatyka jest teraz jedną z w największym stopniu liczących się dziedzin naszego życia powszedniego. Jej wdrożenie jest dla nas zwłaszcza szerokie, skutkiem tego też obligatoryjnie każdy z nas musiał przyswoić sobie zręczności informatyczne. Na początku rzecz jasna wymagało to od nas przeznaczenia pewnej ilości wolnego czasu, niemniej wprawdzie oszczędność czasu, która jest związana z tym procederem była dla nas niepomiernie atrakcyjna.

Co należy wiedzieć na temat płaskich telewizorów

Obecnie miłośnicy kina często preferują własny salon, niż sale w kinie. Mogą wtedy komfortowo, z dobranymi przez siebie osobami zasiąść przed odbiornikiem i nie martwić się chrupaniem pop-cornu, czy szelestem opakowań po czekoladzie.