W czym pomagają nam niektóre aplikacje? Na pewno to duże udogodnienie jeżeli chodzi o bankowość on-line

Wraz z rozwojem smartfonów zmienił się sposób korzystania z bankowości. Teraz oprócz wizyty w placówkach banku czy korzystania z bankowości internetowej mamy możliwość używania aplikacji mobilnej w naszym telefonie.

To za jej pomocą jesteśmy w stanie zobaczyć saldo na koncie, wykonać przelew jak i wziąć pożyczkę z banku. Ten rodzaj bankowości jest dosyć nową ale godną uwagi propozycją. Wiele banków tworzy specjalne aplikacje, które ułatwią korzystanie z naszego rachunku bankowego. Często są bardzo łatwe w obsłudze i okrojone. Niestety będziemy mogli z nich korzystać tylko na telefonach z systemem Windows Phone, Android, iOS ale już nie zawsze Symbian. Po zalogowaniu się do aplikacji sprawdzimy saldo naszego rachunku, możemy zrobić przelew jak i też zobaczyć historię. Wiele banków daje nam większe zastosowanie bankowości mobilnej, przykładowo dając możliwość na wzięcie pożyczki albo (dji dron) otworzenia lokaty.

Jeśli ciekawi Cię ciąg dalszy (https://protlumaczenia.pl/obslugiwane-miasta/tlumacz-przysiegly-torun/) tego wpisu zachęcamy do następnego tekstu, który czeka na Ciebie pod podanym linkiem. W nim rozproszymy wszystkie Twe rozterki.

aplikacje na telefon

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to ogromne ułatwienie tym bardziej, jeśli potrzebujemy szybszego dostępu do swoich środków finansowych. Bankowość mobilna jest dosyć bezpieczna, połączenie jest zaszyfrowane, a my w celu dostępu musimy każdorazowo podać hasło. Trzeba wiedzieć, że tutaj też spore znaczenie ma sieć z której łączymy się z bankiem. W trakcie łączenia z przypadkowym Wi-Fi powinniśmy unikać używania takiej aplikacji mobilnej, natomiast korzystając z sytemu Android koniecznie zainstalować antywirusa. Do tego należy ściągać aplikacje mobilne z dobrego źródła i mieć pewność, że jest to oficjalne oprogramowanie (aplikacje na telefon) wydane przez nasz bank. Jak zaznaczają specjaliści, bankowość mobilna na chwilę obecną jest bardziej bezpieczna aniżeli internetowa, jednak musimy zachować ostrożność, bo może to w niedługim czasie się zmienić.

komórka

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Nie powinniśmy też udostępniać używanych haseł ani zapominać o poprawnym wylogowaniu się. W przypadku kradzieży telefonu najważniejsze co trzeba zrobić, to zgłosić ten fakt do banku oraz poprosić o pomoc lub zablokowanie aplikacji pozwalającej na łączenie się z bankiem. Stosując się do tych reguł możemy być pewni, iż nic się złego nie stanie, a nasze konto w banku będzie bezpieczne.

, , ,

Related posts

Latest posts

Jakimi sposobami można niedrogo wykończyć swój dom, co mieć na uwadze przy zakupach materiałów wykończeniowych.

Wiele osób wykańczając swój dom czy mieszkanie planuje to zrobić w miarę możliwości tanio, a jednocześnie na tyle dobrze, żeby jednak pewne rzeczy mogły wytrzymać więcej niż pół roku. Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, bo powszechnie panuje przekonanie, że wysoka jakość będzie szła w parze z większymi cenami, i odwrotnie, jeżeli coś nie będzie dużo kosztować, to nie może być dobre.

Odpowiedni sprzęt jest świetny, lecz musimy mieć do niego dodatkowo pozostałe akcesoria

Przeważnie jest tak, iż skupiamy swoją uwagę głównie na tym, by nabyć jak najcudowniejszy sprzęt, tak aby sprawdził się on nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Nie mniej warto pamiętać również o tym, że każdy z tych sprzętów ma jeszcze dodatkowe akcesoria, które poprawiają jego działanie oraz sprawiają, że to co ma on nam do zaoferowania w standardzie jest jeszcze wspanialsze.

E-papierosy towarem luksusowym?

Obecnie nie jest już problematyczne, by zakupić e-papierosy w niskiej cenie. Bez trudu można wyszukać wśród ofert rozmaite sprzęty do palenia, które posiadają wszystkie atesty i ponadto należą do tańszych. Jakość, jaką mogą proponować e-papierosy, jest szczególnie znacząca przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Jeśli chodzi o e papieros sklep klasyczny, posiadający w ofercie tego typu urządzenia nowej generacji, może zrealizować zamówienie na specjalne życzenie klienta.

Kwiaty na każdą okazje

Bukiet świeżych kwiatów rozwesela i poprawia nastrój i przy okazji dodaje energii domownikom. Kwiaty przede wszystkim dostajemy przy okazji, ale też od czasu do czasu same idziemy po nie do sklepu. Idealnie mieć mały kwiatowy ogórek, ale mieszkając w centrum aglomeracji jak kwiaciarnia Wrocław jest jedynym miejscem, w którym da się nabyć kwiaty.

Nowe sposoby na pokazanie sztuki, przez tworzenie zdjęć z powietrza

Fotografia to swojego typu sztuka, jaka aktualnie pozyskała nadzwyczaj na popularności. Jest to w najwyższej mierze podyktowane tym, iż artyści poszukują stale to nowszych metod na wyrażenie swojej wizji sztuki. Szukają innych sposobów wyrażania sztuki, gdyż w aktualnych metodach wynaleziono już niespełna wszystko.

Podzespoły na wysokim poziomie

Dostarczane na rynek przez lubianych producentów podzespoły robione są w taki sposób, aby spełnić bieżące oczekiwania konsumentów. Pragną oni wybierać tylko polecane opcje, które pochodzą od działających z sukcesami od dawna producentów. Jest to najważniejsze kryterium, którym kierują się eksperci podczas decydowania się na zakupdanego modelu podzespołu.