W czym pomagają nam niektóre aplikacje? Na pewno to duże udogodnienie jeżeli chodzi o bankowość on-line

Wraz z rozwojem smartfonów zmienił się sposób korzystania z bankowości. Teraz oprócz wizyty w placówkach banku czy korzystania z bankowości internetowej mamy możliwość używania aplikacji mobilnej w naszym telefonie.

To za jej pomocą jesteśmy w stanie zobaczyć saldo na koncie, wykonać przelew jak i wziąć pożyczkę z banku. Ten rodzaj bankowości jest dosyć nową ale godną uwagi propozycją. Wiele banków tworzy specjalne aplikacje, które ułatwią korzystanie z naszego rachunku bankowego. Często są bardzo łatwe w obsłudze i okrojone. Niestety będziemy mogli z nich korzystać tylko na telefonach z systemem Windows Phone, Android, iOS ale już nie zawsze Symbian. Po zalogowaniu się do aplikacji sprawdzimy saldo naszego rachunku, możemy zrobić przelew jak i też zobaczyć historię. Wiele banków daje nam większe zastosowanie bankowości mobilnej, przykładowo dając możliwość na wzięcie pożyczki albo (dji dron) otworzenia lokaty.

Jeśli ciekawi Cię ciąg dalszy (https://protlumaczenia.pl/obslugiwane-miasta/tlumacz-przysiegly-torun/) tego wpisu zachęcamy do następnego tekstu, który czeka na Ciebie pod podanym linkiem. W nim rozproszymy wszystkie Twe rozterki.

aplikacje na telefon

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to ogromne ułatwienie tym bardziej, jeśli potrzebujemy szybszego dostępu do swoich środków finansowych. Bankowość mobilna jest dosyć bezpieczna, połączenie jest zaszyfrowane, a my w celu dostępu musimy każdorazowo podać hasło. Trzeba wiedzieć, że tutaj też spore znaczenie ma sieć z której łączymy się z bankiem. W trakcie łączenia z przypadkowym Wi-Fi powinniśmy unikać używania takiej aplikacji mobilnej, natomiast korzystając z sytemu Android koniecznie zainstalować antywirusa. Do tego należy ściągać aplikacje mobilne z dobrego źródła i mieć pewność, że jest to oficjalne oprogramowanie (aplikacje na telefon) wydane przez nasz bank. Jak zaznaczają specjaliści, bankowość mobilna na chwilę obecną jest bardziej bezpieczna aniżeli internetowa, jednak musimy zachować ostrożność, bo może to w niedługim czasie się zmienić.

komórka

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Nie powinniśmy też udostępniać używanych haseł ani zapominać o poprawnym wylogowaniu się. W przypadku kradzieży telefonu najważniejsze co trzeba zrobić, to zgłosić ten fakt do banku oraz poprosić o pomoc lub zablokowanie aplikacji pozwalającej na łączenie się z bankiem. Stosując się do tych reguł możemy być pewni, iż nic się złego nie stanie, a nasze konto w banku będzie bezpieczne.

, , ,

Related posts

Latest posts

Specjalistyczne sprzęty dostępne w sklepach internetowych

Sklepy działające w sieci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zainteresowanych konsumentów, proponując coraz więcej profesjonalnego asortymentu. Dzięki temu nawet zawodowcy potrafią znaleźć dla siebie odpowiednie produkty, które staną się niezastąpione w danej branży.

Co warto w szczególności wiedzieć zanim kupisz lodówkę?

Lodówka to nadal obowiązkowe wyposażenie każdej kuchni. To oczywistość. Jednakowoż na pewno sporo mniej oczywiste jest to jak zakupić taką lodówkę, która pod absolutnie każdym względem charakteryzuje się akceptowalnym poziomem. No cóż, nie jest powiedziane, że trafienie na doskonałą lodówkę jest bardzo łatwe. Poza tym, pewnie nie możemy niestety pozwolić sobie na taką lodówkę, która jest droga. Spokojna głowa, na szczęście są artykuły poradnikowe jak choćby właśnie owy. Powodują one, iż wreszcie można poradzić sobie z odnalezieniem takiej Lodówki, które bez cienia wątpliwości może usatysfakcjonować.

Jak dużo może kosztować kurs operatora koparko-ładowarki?

W obecnych czasach bardzo popularne są różnego typu kursy oraz szkolenia. Mogłyby one tyczyć się każdej niemalże branży, ponieważ stałe poszerzanie umiejętności jest zawsze korzystne zarówno dla kursanta, jak i jego dotychczasowego albo przyszłego szefa.