Wieże audio – delektuj się dźwiękiem w najwyższej klasie

Wydawać by się mogło, że w epoce telefonów komórkowych, laptopów i tabletów urządzenia takie jak wieże hi-fi stracą na znaczeniu. A wbrew pozorom jest inaczej, wystarczy przeglądnąć sklepowe półki ze sprzętem audio. Oczywiście obecne modele wież znacznie się różnią od tych sprzed kilkunastu lat.

Stereo, wieża

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Normą stało się wejście USB, funkcja odtwarzania plików mp3, a niektóre modele mają na wyposażeniu możliwość podłączenia iPhone lub iPoda. Nie zmienia się tylko jedno, wszystkie porządne wieże mają znakomitą jakość dźwięku i odtwarzanej na nich muzyki można słuchać z ogromną przyjemnością.

Już za pięćset złotych można stać się posiadaczem wysokiej jakości urządzenia, najlepszym przykładem na to jest . Zamknięto ją w całkowicie stalowej eleganckiej obudowie i posiada głośniki o mocy 50W o dobrych parametrach. Rzecz jasna umożliwia korzystanie z różnych formatów plików, posiada radio (radio z bluetooth) z dekoderem RDS, a na przednim panelu znajduje się wejście USB umożliwiające przyłączenie dodatkowej pamięci z piosenkami.

Bardzo podobnie będzie kosztować Wieża SONY CMT-S40D (najlepsze oferty), lecz posiada ona kilka dodatkowych funkcji. Akurat ten model może odtwarzać pliki z płyt DVD, a wielu miłośników śpiewania na pewno polubi funkcję karaoke, którą opisywana wieża również ma wbudowaną. Jeśli ktoś chce, to może zamienić wieżę Sony w domowe kino, podłączając ją do jakiegoś telewizora można oglądać firmy z płyt DVD. Mówi się czasami, że odpowiednia jakość jest kosztowna, i powiedzenie to doskonale sprawdza się w przypadku wież audio. Wieża Yamaha PianoCraft MCR-750 B kosztuje blisko dwa tysiące złotych, ale ci którzy mieli okazję słuchać jej muzyki potwierdzą na pewno, że warto tyle wydać. Model ten posiada głośniki najwyższej jakości, użyto w nim także kilka technologii poprawiających jakość odtwarzanej muzyki. Oczywiście wejście USB jest na standardowym wyposażeniu, lecz ten model posiada wejście HDMI i doskonale sobie radzi także z obsługą Blue-ray. Jeżeli dla kogoś wieża ta ma mało mocy, to Wieża Yamaha PianoCraft MCR-840 będzie jej miała w nadmiarze, 130 Wat z pewnością jest wystarczające, aby obudzić sąsiadów w całym bloku.

, , , ,

Related posts

Video broszury oraz pendrive reklamowe – pewna promocja biznesu

Video broszury są nowiną na rynku europejskim, pomimo to bardzo szybko zyskują na wziętości. Video broszury to niekonwencjonalny wymiar reklamy, która jeszcze skuteczniej może dotrzeć do Klienta. Broszury te są wyrabiane na osobiste zamówienie Klienta.

Znakomite produkty do fotografii krajobrazowej

Zgłębianie zasad dobrej fotografii krajobrazu to zdecydowanie nie tylko idealny sposób na piękne utrwalanie widoków podczas wyjazdu, lecz również ciekawe hobby, a także odkrycie artystycznego potencjału.

SSD cloud server okazuje się bardzo szybki

Czy powiemy gdzie trzymać swoje informacje?

Im więcej posiadamy informacji i im ważniejsze wiadomości okazują się w nich zamieszczone, tym pilniejsze powinno stać się dla nas posiadanie bezpiecznego miejsca, w którym będziemy mieli szansę je przechowywać, tak by nie stały się one stracone. Na szczęście poza zewnętrznymi nośnikami, które mogą ulec zniszczeniu albo zaginięciu, możemy jeszcze zdecydować się na wirtualne miejsca, które będą dla nas dostępne z każdego miejsca w świecie.

Rekomendowane obiektywy firmy sigma – na co kierować uwagę w czasie kupna?

Współcześnie ludzie znajdują sobie przeróżne zainteresowania, jakie po jakimś czasie z pomyślnością przekształcają w porządnie prosperujące firmy. Kapitalnym tego przykładem jest specjalizacja fotograficzna, która w trakcie ostatnich lat nadzwyczaj się rozwinęła. Przystępność współczesnych aparatów fotograficznych jest wielka, dzięki czemu każdy może wypróbować swych sił w tej branży.

Latest posts

Jak dużo może kosztować kurs operatora koparko-ładowarki?

W obecnych czasach bardzo popularne są różnego typu kursy oraz szkolenia. Mogłyby one tyczyć się każdej niemalże branży, ponieważ stałe poszerzanie umiejętności jest zawsze korzystne zarówno dla kursanta, jak i jego dotychczasowego albo przyszłego szefa.

Doskonałe na podarek

Optyka w fotografii odgrywa istotną rolę, wobec tego również dobór i nabycie obiektywu należy do jednych z najważniejszych elementów w kompletowaniu przyrządu fotograficznego. Firma Canon od lat jest uważana za jedną z lepszych, jakie zajmują się wyrabianiem sprzętów lustrzanek. Słyną również z należytej jakości obiektywów canon jakie można przystosować do własnych indywidualnych potrzeb i wielkości portfela. Jeżeli szukamy dobrej jakości obiektywu canon winniśmy liczyć się z faktem, że jego wartość okaże się znacznie większa niż nam się mogło wydawać.

Dlaczego coraz bardziej komfortową i łatwą metodą jest elektroniczne rozliczenie pit?

Każdy, który pracuje bądź kiedykolwiek w życiu pracował, zastał się z nieodzownością oddania rozliczenia fiskalnego. Jest to taka rokroczna wiadomość, w której napisane jest ile konkretna osoba wypracowała pieniędzy, jak dużo uiściła do budżetu państwa w ramach przymusowego podatku, jak dużo z tych pieniędzy poświęconych było na koszty kurowania a także sporo innych.

Gdzie szukać mieszkań w stolicy?

Ostatnio media informują o spadających cenach lokali mieszkalnych. W szczególności głośno o tym mówi się w stolicy Dolnego Śląska, gdzie do kupienia jest największa ilość mieszkań od wielu lat. Aktualnie na jednego kupującego przypada mniej więcej 30 ofert, zatem możemy wybierać i przebierać, a co za tym idzie, targować się o ceny. A jak to wygląda w Warszawie? Podobnie. Stolica wciąż jest na szczycie listy cenowej gdy chodzi o mieszkania. Wystarczy choćby znaleźć w sieci hasło mieszkania Warszawa Ochota.

Dell dla każdego

Gdy chcemy kupić laptopa często wybieramy lepszy model tego, który okazał się w porządku. Naprawdę warto, więc kupić komputer dell xps 14, który jest młodszym bratem della xps 15z. Kiedy spojrzy się na najważniejsze parametry natychmiast zwrócimy uwagę na różnicę i to, że komputer ten jest rzeczywiście świetny. Cienka obudowa, nieduża waga prowadzi do tego, że laptop ten prezentuje się rzeczywiście genialnie. Warto, więc zastanowić się nad tym, czy nie postawić na ten model. Oczywiście nie jest to laptop, o którym można usłyszeć, w każdej reklamie, ale przez to będziemy mieli komputer, który nas wyróżni. Powinniśmy, więc sprawdzić to jak prezentuje się ten sprzęt i to jak wygodnie się na nim działa, bo klawiatura jak i touchpad są naprawdę dobrze pomyślane.

Zatroszcz się o swe wrażliwe dane

Niemal każdy obecnie posiada wrażliwe dane na swym komputerze. Musimy zatroszczyć się o to, aby ich nie utracić. Rzecz jest wyjątkowo istotna, kiedy posiadamy swoją firmę.
Aktualnie trudno jest prowadzić konkretną działalność bez komputera i pomocnych programów.