Wybieramy wieżę – którą wybrać?

Obecnie dookoła nas działa mnóstwo sprzętów, za pomocą których możemy słuchać muzyki. Praktycznie do każdego smartfona możemy podłączyć słuchawki, dużą popularnością się cieszą także wszelakie odtwarzacze MP3, a i komputery i laptopy przeważnie mają jakieś głośniki. Biorąc to wszystko pod uwagę mogłoby się wydawać, że sprzęty takie jak wieże hi-fi stracą rację bytu. Ale wbrew wszystkim zawirowaniom cały czas są one bardzo popularne, a firmy elektroniczne co rusz proponują nowsze modele.

Microlab SOLO 15

Autor: Microlab
Źródło: Microlab
Rzecz jasna dzisiaj wieże mają znacznie więcej możliwości niż ich poprzedniczki sprzed wielu lat. Dziś praktycznie każda mała wieża potrafi odtwarzać muzykę w formacie mp3, a większość z nich ma także port USB który umożliwia podłączenie dodatkowej pamięci z muzyką.

Ceny mini wież zaczynają się z reguły od pięciuset złotych i za tę niską cenę do kupienia będzie na przykład Wieża Philips MCM2150/12. Mimo niskiej ceny ma ona ciekawe brzmienie, kolumny z systemem Bass Reflex i wygodny w użyciu tuner cyfrowy. W standardowej konfiguracji tego modelu jest wejście USB i wejście liniowe, dzięki czemu można podłączyć do urządzenia jakikolwiek odtwarzacz zewnętrzny.

W podobnym cenowym zakresie znajduje się Wieża Pioneer X-HM10-S. Ma ona bardzo podobne funkcje co wieża Philipsa, tak więc jeżeli ktoś miałby wybrać między tymi dwoma sprzętami, to powinien obu posłuchać i zdecydować się na ten, którego dźwięk będzie się bardziej podobać. Za niecałe dwieście złotych drożej stać się można posiadaczem mini wieży, która nie tylko będzie odtwarzać muzykę, lecz może zastąpić kino domowe. posiada oprócz potężnych kolumn z rozszerzonym basem możliwość obsługi płyt DVD i wejście HDMI, przy którego pomocy można podłączyć wieżę do telewizora.

Czy zainteresował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to idź dalej elektrozaczepy i przejrzyj tam następne frapujące posty. Nie ociągaj się!

Ta wieża może być także źródłem doskonałej zabawy, karaoke na pewno może zrobić furorę na niejednej imprezie. Osobom szukającym lepszej jakości dźwięku można zaprezentować jeden z modeli firmy Pioneer, przykładowo Wieża Pioneer X-HM50-S (porównaj oferty) to naprawdę gwiazda wśród wież z tego przedziału cenowego, charakteryzująca się naprawdę najlepszymi parametrami muzyki.

, , , , ,

Related posts

Video broszury oraz pendrive reklamowe – pewna promocja biznesu

Video broszury są nowiną na rynku europejskim, pomimo to bardzo szybko zyskują na wziętości. Video broszury to niekonwencjonalny wymiar reklamy, która jeszcze skuteczniej może dotrzeć do Klienta. Broszury te są wyrabiane na osobiste zamówienie Klienta.

Znakomite produkty do fotografii krajobrazowej

Zgłębianie zasad dobrej fotografii krajobrazu to zdecydowanie nie tylko idealny sposób na piękne utrwalanie widoków podczas wyjazdu, lecz również ciekawe hobby, a także odkrycie artystycznego potencjału.

SSD cloud server okazuje się bardzo szybki

Czy powiemy gdzie trzymać swoje informacje?

Im więcej posiadamy informacji i im ważniejsze wiadomości okazują się w nich zamieszczone, tym pilniejsze powinno stać się dla nas posiadanie bezpiecznego miejsca, w którym będziemy mieli szansę je przechowywać, tak by nie stały się one stracone. Na szczęście poza zewnętrznymi nośnikami, które mogą ulec zniszczeniu albo zaginięciu, możemy jeszcze zdecydować się na wirtualne miejsca, które będą dla nas dostępne z każdego miejsca w świecie.

Rekomendowane obiektywy firmy sigma – na co kierować uwagę w czasie kupna?

Współcześnie ludzie znajdują sobie przeróżne zainteresowania, jakie po jakimś czasie z pomyślnością przekształcają w porządnie prosperujące firmy. Kapitalnym tego przykładem jest specjalizacja fotograficzna, która w trakcie ostatnich lat nadzwyczaj się rozwinęła. Przystępność współczesnych aparatów fotograficznych jest wielka, dzięki czemu każdy może wypróbować swych sił w tej branży.

Latest posts

Jak dużo może kosztować kurs operatora koparko-ładowarki?

W obecnych czasach bardzo popularne są różnego typu kursy oraz szkolenia. Mogłyby one tyczyć się każdej niemalże branży, ponieważ stałe poszerzanie umiejętności jest zawsze korzystne zarówno dla kursanta, jak i jego dotychczasowego albo przyszłego szefa.

Doskonałe na podarek

Optyka w fotografii odgrywa istotną rolę, wobec tego również dobór i nabycie obiektywu należy do jednych z najważniejszych elementów w kompletowaniu przyrządu fotograficznego. Firma Canon od lat jest uważana za jedną z lepszych, jakie zajmują się wyrabianiem sprzętów lustrzanek. Słyną również z należytej jakości obiektywów canon jakie można przystosować do własnych indywidualnych potrzeb i wielkości portfela. Jeżeli szukamy dobrej jakości obiektywu canon winniśmy liczyć się z faktem, że jego wartość okaże się znacznie większa niż nam się mogło wydawać.

Dlaczego coraz bardziej komfortową i łatwą metodą jest elektroniczne rozliczenie pit?

Każdy, który pracuje bądź kiedykolwiek w życiu pracował, zastał się z nieodzownością oddania rozliczenia fiskalnego. Jest to taka rokroczna wiadomość, w której napisane jest ile konkretna osoba wypracowała pieniędzy, jak dużo uiściła do budżetu państwa w ramach przymusowego podatku, jak dużo z tych pieniędzy poświęconych było na koszty kurowania a także sporo innych.

Gdzie szukać mieszkań w stolicy?

Ostatnio media informują o spadających cenach lokali mieszkalnych. W szczególności głośno o tym mówi się w stolicy Dolnego Śląska, gdzie do kupienia jest największa ilość mieszkań od wielu lat. Aktualnie na jednego kupującego przypada mniej więcej 30 ofert, zatem możemy wybierać i przebierać, a co za tym idzie, targować się o ceny. A jak to wygląda w Warszawie? Podobnie. Stolica wciąż jest na szczycie listy cenowej gdy chodzi o mieszkania. Wystarczy choćby znaleźć w sieci hasło mieszkania Warszawa Ochota.

Dell dla każdego

Gdy chcemy kupić laptopa często wybieramy lepszy model tego, który okazał się w porządku. Naprawdę warto, więc kupić komputer dell xps 14, który jest młodszym bratem della xps 15z. Kiedy spojrzy się na najważniejsze parametry natychmiast zwrócimy uwagę na różnicę i to, że komputer ten jest rzeczywiście świetny. Cienka obudowa, nieduża waga prowadzi do tego, że laptop ten prezentuje się rzeczywiście genialnie. Warto, więc zastanowić się nad tym, czy nie postawić na ten model. Oczywiście nie jest to laptop, o którym można usłyszeć, w każdej reklamie, ale przez to będziemy mieli komputer, który nas wyróżni. Powinniśmy, więc sprawdzić to jak prezentuje się ten sprzęt i to jak wygodnie się na nim działa, bo klawiatura jak i touchpad są naprawdę dobrze pomyślane.

Zatroszcz się o swe wrażliwe dane

Niemal każdy obecnie posiada wrażliwe dane na swym komputerze. Musimy zatroszczyć się o to, aby ich nie utracić. Rzecz jest wyjątkowo istotna, kiedy posiadamy swoją firmę.
Aktualnie trudno jest prowadzić konkretną działalność bez komputera i pomocnych programów.